Taneční skupina | Taneční vystoupení | Dreamers

Dancing is dreaming with your feet

Taneční skupina | Taneční vystoupení | Dreamers

Taneční skupina Dreamers Vám může nabídnout různorodé taneční i komerční vystoupení dle aktuální nabídky nebo i vystoupení vytvořené dle Vašeho přání.

Vystoupení dle aktuální nabídky

Vystoupení dle aktuální nabídky jsme schopni poskytnout do jednoho až dvou pracovních týdnů. Jedná se o vystoupení, se kterým se taneční skupina Dreamers aktuálně prezentuje. Délka přípravy vystoupení se pak odvíjí od požadovaného počtu tanečníků.

Vystoupení na přání

V případě vystoupení na přání je důležité taneční skupinu Dreamers kontaktovat předběžně, aby bylo dostatek času na přípravu. Délka přípravy vstoupení na přání se pak liší dle Vašich požadavků, zaleží jestli se bude jednat pouze specifické kostýmy či choreografii na Vámi vybranou hudbu apod.

Charakteristika vystoupení

Všechny vystoupení taneční skupiny Dreamers jsou tvořeny se snahou o maximální kreativitu a individuálnost. Kromě samotného tancování se taneční skupina Dreamers odlišuje i výběrem originální hudby a hudebních žánrů.

Taneční a komerční vystoupení se od sebe navzájem příliš neodlišují, spíše se jedná o detaily. U tanečního vystoupení se taneční skupina Dreamers snaží zaměřit na preciznost samotného tancování. Na druhou stranu komerční vystoupení se zaměřuje trochu více na celkový efekt a působení na pocity diváka. Z pravidla se však taneční skupina Dreamers snaží o vyvážení jak taneční tak komerční stránky vystoupení.

Základní informace o vystoupení

Délka vystoupení - taneční skupina Dreamers Vám poskytuje celkem flexibilní délku vystoupení. Průměrná doba vystoupení je kolem 4 - 5 minut. Vystoupení o kratší délce není problém přizpůsobit do jednoho týdne.

Počet tanečníků - aktuální počet členů taneční skupiny Dreamers čítá pět stálých tanečníků a přibližně čtyři externí tanečníky. Běžné vystoupení o 3 - 5 tanečnících je možné připravit (v případě vystoupení dle aktuální nabídky) do jednoho až dvou týdnů.

Cena vystoupení - cena vystoupení se volí individuálně na základě dohody a přání zakazníků, množství tanečníků, délky vystoupení.

Taneční skupina | Taneční vystoupení | Dreamers