Taneční skupina | Taneční vystoupení | Dreamers

Dancing is dreaming with your feet

Taneční skupina | Taneční vystoupení | Dreamers
10.03.201210.03.2012

O pohár města Kunštátu

O pohár města Kunštátu

Místo:Místo: Sportovní hala, Kunštát

V pondělí, 5. 3. přišel za námi (Cony, Erik, PPčko) Honza s tím, že jsme přihlášení na pohárovou soutěž v choreografií, která se koná za necelých pět dní a že na tu soutěž půjdem pouze ve čtyřech lidech s téměř novou choreografií. Naše reakce byly velmi negativní, nechtělo se nám věřit, že můžem stihnout se vymyslet nové choreografie, poskládat je do sebe, naučit se to a ještě k tomu se postavit proti skupinám o 10ti a více členech.

První trénink se konal v úterý, během kterého jsme stihli poskládat většinu první choreografie s postavením, ale toť vše. Původně jsme měli v plánu si dát přes den trénink navíc, bohužel ale nebyly prostory, kde bychom mohli trénovat. Ve středu se trénink nekonal, ale byli jsme domluveni na čtvrtek. Brzké vstávání a o kolem půl osmé ráno odjezd do Olbramovic, do místního Bronxu na pořádný trénink. Makali jsme, co nám síly stačily. Trénink trval asi pět hodin a stihli jsme poskládat tak 80% věcí, zajeto tak, aby to vypadalo, jsme bohužel měli tak 50%. Večer se konal další trénink a v pátek večer (po vystoupení na zahájení MČR v krasobruslení) ještě jeden. Ale nakonec jsme měli dobrý pocit z odvedené práce. Nebylo to úplně stoprocentní, ale snažili jsme se.

V sobotu nastal den D. Sraz dopoledne u tesca, na jídlo do čínské restaurace a hurá do Kunštátu. Cesta trvala něco přes půl hodiny, za to čekání než skončila celá juniorská kategorie (street dance, show předtančení, plesové a parketové předtančení, aerobic + disco dance) bylo zdlouhavé. Nakonec přišla na řadu kategorie dospělých a kategorie street dance byla hned první, my jsme šli jako poslední z přihlášených skupin. Mezi než patřila i TŠ Dynamic pod vedením Abrce, BodyRockers Boskovice pod vedením Patrika Oujezského anebo taneční skupina Stella Považská Bystrica pod vedením Fera z BDS Academy. Nakonec jsme se díky velkému usílí a snaze umístili na DRUHÉM místě a odnesli si domů krásný pohár i diplom. Na první místě se umístila taneční skupina Stella v 24 členné sestavě.

Zážitek to byl opravdu výjimečný, gratulujeme všem umístěným i neumístěným a děkujeme za navázání nových kontaktů a přátel :)

Fotogalerie

05996585.jpg05969632.jpg05974617.jpg05913912.jpg05955658.jpg
Taneční skupina | Taneční vystoupení | Dreamers