Taneční skupina | Taneční vystoupení | Dreamers

Dancing is dreaming with your feet

Taneční skupina | Taneční vystoupení | Dreamers
17.03.201217.03.2012

Emotion Dance Cup

Emotion Dance Cup

Místo:Místo: Kultuní dům, Kuřim

Na minulé soutěži jsme byli pozváni na taneční pohárovou soutěž do Kuřimi, s názvem Emotion Dance Cup. Opět jsme šli v čtyřčlenném složení (Honza, Erik, Cony, PPčko) na soutěž s účastí skupin alespoň deset, dvacet lidí.

Začátkem týdne jsme museli provést menší úpravy, jak hudební tak choreografické, jelikož v uvedených podmínkách byla maximální délka choreografie 4 minuty. Lehce jsme měli problém rozhodnout se, co vystřihnout. Nakonec se to vyřešilo vystřihnutím menších kousků na více místech. Choreografie tak ztratila několik oddechových i nakopávacích momentů a získala ještě víc na spádu. Taneční příprava na soutěž pak spočívala v klasických třech trénincích za týden po hodině, hodině a půl.

Počasí nám v sobotu přálo, teplo, sluníčko, nádhera. Hned se čekalo na to, až půjdeme na řadu, mnohem lépe. Tentokrát jsme si dovezli i více fanoušků :) Dokonce oproti typickému chodu tanečních soutěžích neměla tato soutěž žádné zpoždění, dostali jsme se na řadu snad o hodinu dříve, než jsme měli. Zjištění, že za první místo je dovolená v Chorvatsku pro celou crew bylo velmi motivující. Byli jsme připraveni lépe než na minulou soutěž a těšili se, až zase všem ukážem, co umíme. Tu možnost jsme měli jako úplně poslední skupina z celé soutěže.

Po odtancování jsme měli dobrý pocit z malá chyb, bohužel atmosféra byla slabší než na minulé soutěži v Kunštátu, především díky podstatně menšímu počtu zúčastněných skupin, takže pocit během tancování byl méně hecující. I přesto výsledek dopadl příznivě, skončili jsme na krásném TŘETÍM místě a odnesli si diplom a malinký pohár. Na druhém místě skončili Body Rockers Boskovice a na prvním místě, rozhodně právoplatně se umístilo taneční studio Effect Proof ze Zlína. Krásná práce s prostorem i fázování. Vítězům gratulujeme.

Opět děkujeme za pochvalu od dvou porotců, Patrika Oujezského, vedoucího Body Rockers Boskovice i od Denisy Haškové z tanečního studia B-Fresh.

Taneční sezóna nám pěkně začíná. Jen škoda, že se některých soutěží nebudeme moci zúčastnit kvůli nízkému počtu lidí. Ať sháníme jak sháníme, nemůžeme najít nikoho pro spolupráci na větší taneční soutěže.

Fotogalerie

06093472.jpg
Taneční skupina | Taneční vystoupení | Dreamers